Prázdninový provoz bude v termínu od pondělí 3.8. do pátku 21.8.2020 pouze na pracovišti na RYBNICKÉ – týká se i dětí z pracoviště na SVÁŽNÉ.

Provoz na pracovišti na Svážné nebude probíhat z důvodu rekonstrukce kuchyně.

Děti jsou na prázdniny nahlášené na základě informace z emailové komunikace z dubna 2020 – kdy nebylo možné osobní zjišťování.

Pokud budete potřebovat učinit změnu v nahlášení – odhlášení dítěte, učiňte tak prosím na email školní kuchyně: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Neodhlašujte prosím u paní učitelek. Nenesou zodpovědnost za nahlášení – odhlášení dítěte !!

Úhrada stravného a školného v prázdninovém provozu:

Školné

Nahlášené děti platí poměrnou část školného za nahlášené dny: to je 25 Kč /1 den.
Částka za 15 pracovních dnů činí za školné 375,- Kč a nevrací se.

Strava

Nahlášené děti na stravu hradí 39 Kč / 1 den. Částka za 15 pracovních dnů činí za stravné 585 Kč.

V případě nemoci lze nahlášenou stravu odebrat z MŠ pouze 1.den do jednorázových boxů, které poskytneme zdarma.
Na další dny je nutné dítě odhlásit nejpozději do 9,30 hodin předešlého pracovního dne na email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plná docházka – to je 15 pracovních dnů činí celkem částku 960,-Kč.

Informace k prominutí úplaty za školné v době uzavření MŠ z důvodu COVID -19

Školné nebylo účtováno v době uzavření mateřské školy – to je od 17.3.2020 do 18.5.2020 (Rybnická) a 20.5.2020 (Svážná).

Školné je účtováno od opětovného zahájení provozu mateřské školy a hradí ho všechny děti, které mají předepsanou platbu pro tento školní rok (na děti s povinnou předškolní docházkou se školné celoročně nevztahuje).

Za měsíc březen bude částka školného činit 250 Kč, za duben 0 Kč, za květen 250 Kč. Pokud máte na účtě přeplatek, nemusíte prázdninový provoz hradit.

Částka Vám bude odečtena z tohoto přeplatku. Pokud přeplatek nemáte, uhraďte, prosím částku za prázdninový provoz do 30.6.2020.

Děkujeme Vám za pochopení a za spolupráci a přejeme krásné prázdniny!