UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Z důvodu nařízení vlády ČR, jsou obě provozovny
MŠ od 1.3. 2021 do odvolání UZAVŘENY.

Z rozhodnutí hejtmana bylo naší MŠ nařízeno vykonávání nezbytné péče o děti s účinností od 3.3.2021 do 21.3.2021, respektive do konce účinnosti usnesení vlády č.212 ze dne 26.02.2021, pokud dojde k prodloužení jeho účinnosti .
Tato péče bude probíhat pouze na detašovaném pracovišti na Svážné 9 - v prostorách mateřské školy.
Provoz máme od 6.00 - 16.30 hodin. Děti přijímáme do 8,00 hodin.

Péče bude umožněna pouze dětem, jejichž zákonní zástupci vykonávají povolání, jejichž výkon je
nezbytný pro chod státu v nepříznivé epidemiologické situaci.

Více informaci

Klub rodičů při MŠ Vážka je veden u Krajského soudu v Brně (k nahlédnutí ve spolkovém rejstříku) a od roku 2016 má podobu zákonného spolku.

Byl založen za účelem užší spolupráce mezi rodiči a vedením školy.  Jeho účelem je všestranná podpora MŠ Vážka v její činnosti, zjm. nad rámec poskytovaný zřizovatelem. Podpora potřeb, práv a zájmů dětí MŠ. Udržování vzájemné komunikace mezi rodiči dětí a zástupci MŠ.

Zástupci klubu rodičů:

Předseda: Ing. arch. Sandra Medková
Jednatel: MgA. Anna Boček Ronovská
Pokladník: Mgr. Adéla Fridrichová

Adresa: MŠ Vážka, Rybnická 45, 634 00 Brno
Bankovní spojení: 2501139480 / 2010 (Fio banka)

Příspěvek do klubu rodičů

Příspěvek do Klubu rodičů slouží k úhradě zejména divadelních představení, kulturních akcí školy, výtvarných potřeb a hraček. O vyúčtování jsou členové pravidelně informováni.

Na období školního roku 2020/2021 byl odsouhlasen příspěvek v celkové výši 1.000 Kč za rok za každé dítě navštěvující mateřskou školu. Příspěvek se platí 2x ročně - v září a v lednu, vždy po  500 Kč. Termíny výběru jsou předem oznámeny na nástěnce v budově školy a na webových stránkách školy.

Platba příspěvku

Převodem na bankovní účet – uveďte prosím variabilní symbol přidělený Vašemu dítěti a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno dítěte. Tyto dva údaje jsou dostačující pro identifikaci platby.