>> Zápis do MŠ 2021/22 < <

Vážení rodiče,
s potěšením Vám oznamujeme že od pondělí 10. května 2021 bude provoz mateřské školy obnoven v plném rozsahu. Nastoupit mohou všechny děti a to bez povinnosti testování.

Prosím, nezapomeňte si nahlásit dítě na stravu - skolka.kuchyne@seznam.cz a to do pátku 7.5.2021 nejpozději do 9,30 hodin.
Přihlašování a odhlašování již bude zase probíhat klasickým způsobem.

Moc se na Vás i děti těšíme  😁

Bc. Yvona Šebestová
ředitelka MŠ Vážka

Mateřská škola na Svážné

Naše mateřská škola se od 1. září 2011 rozrostla o detašované pracoviště na Svážné ulici a celková kapacita byla zvýšena z původních 50 dětí na 125. Ředitelství zůstává na ulici Rybnické. Na Svážné je ředitelka přítomna ve středu od 7:00 – 12:00 hodin, odpoledne dle předchozí domluvy, nejlépe na čísle mobilního telefonu.

Zástupkyní ředitelky na detašovaném pracovišti je od 1. 7. 2017 paní učitelka Mgr. Lucie P. I na tomto pracovišti jsou všechny tři třídy věkově smíšené.

• kapacita MŠ je stanovena na 75 dětí
  • MŠ Svážná má celkem 3 třídy o 24 dětech.

Naše třídy MŠ Svážná

MŠ Vážka třída JEŽEČCI

JEŽEČCI

Učitelky třídy
paní učitelka Mgr. Lucie P.
paní učitelka Bc. Abigail H.

tel: 547 427 148

MŠ Vážka třída ŽABIČKY

ŽABIČKY

paní učitelka Mgr. Ing. Jana
paní učitelka Veronika

tel: 547 427 134

MŠ Vážka třída KRTEČCI

KRTEČCI

paní učitelka Mgr. Kateřina
paní učitelka Bc. Lucie M.
školní asistent Mirka

tel: 547 427 133

Rodiče mohou kdykoliv do třídy vejít, zůstat s dítětem, pozorovat, hovořit s pedagogem.