nahoru

Mateřská škola VážkaŠkola podporující zdraví

KLUB RODIČŮ PŘI MŠ VÁŽKA, z.s.

Klub rodičů při MŠ Vážka je veden u Krajského soudu v Brně (k nahlédnutí ve spolkovém rejstříku) a od roku 2016 má podobu zákonného spolku. Byl založen za účelem užší spolupráce mezi rodiči a vedením školy.  Jeho účelem je všestranná podpora MŠ Vážka v její činnosti, zjm. nad rámec poskytovaný zřizovatelem. Podpora potřeb, práv a zájmů dětí MŠ. Udržování vzájemné komunikace mezi rodiči dětí a zástupci MŠ.

 

Zástupci klubu rodičů:

Předseda: MgA. Ing. TEREZA RAABOVÁ, Ph.D.
Jednatel: IVETA BALABÁNOVÁ
Pokladník: KATEŘINA KUNOVÁ, DiS.

 

KONTAKT
Adresa: MŠ Vážka, Rybnická 45, 634 00 Brno
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 49467841
Bankovní spojení: 2501139480 / 2010 (Fio banka)

 

Příspěvek do klubu rodičů

Příspěvek do Klubu rodičů slouží k úhradě zejména divadelních představení, kulturních akcí školy, výtvarných potřeb a hraček. O vyúčtování jsou členové pravidelně informováni.

Na období školního roku 2017/2018 byl odsouhlasen příspěvek v celkové výši 1.000 Kč za rok za každé dítě navštěvující mateřskou školu. Příspěvek se platí 2x ročně - v září a v lednu, vždy po  500 Kč. Termíny výběru jsou předem oznámeny na nástěnce v budově školy a na webových stránkách školy.

 

Platba příspěvku

Převodem na bankovní účet – uveďte prosím variabilní symbol přidělený Vašemu dítěti a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno dítěte. Tyto dva údaje jsou dostačující pro identifikaci platby.

O nás

Mateřská škola má celkem 17 zaměstnanců, 10 kvalifikovaných pedagogických pracovnic a  7 provozních pracovníků. Naši MŠ navštěvují děti ve věku 3 – 7 let, většina bydlí v této čtvrti.

Kontakt

Mateřská škola Vážka
Brno - Nový Lískovec
ul. Rybnická 45
PSČ 634 00
Ředitelka školy:
Bc. Yvona Šebestová tel: 606 346 686